LOKAL ME QERA

Jepet me qera nga: agon 09 Gush 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI KA 85M2 POSEDON EDHE DEPO 20-25M2 GJINDET NE NJE VEND SHUM ATRAKTIV PER GJDO LLOJ BIZNESI ME NJE POZIT SHUM TE MIRE GJINDET NE RRUGE KRYQIN AFER FAKULTETIT FAMA LOKALI KA AFER ORDINANCEN " ART-DENT DHE AUTOPJES AUTO FRNCE TE INTERESUARIT TE LJAMROHEN +38344132235 OSE +38344132236
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim