Lokal me qera

Jepet me qera nga: hamdi Dje 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 165 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne rrug te prishtines 165m2 parking te mjaftushem zyre qmimi me marrveshje
viber +37745683114
045346532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim