Lokal me QIRA

Jepet me qera nga: Billi 06 Gush 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Lokal me QIRA
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali me qira ne rruge te prishtines 50metra afer pumpes alpetroll .
Lokali eshte modern ka hapsir 80m2 si dhe para lokalit hapsir prej 200m2,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim