Lokal për dhënje me qëra, Dardanua I, Gjilan

Jepet me qera nga: Halit 05 Korr 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / muaj

Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal për dhënje me qëra, Dardanua I, Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim