Lokale me qera ne gilan

Jepet me qera nga: Baton Zeqiri\ 10 Qer 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne Gjilan perballe spitalit, lokali eshte 100m2, ka depo, banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim