Lokale me qera ne gilan

Jepet me qera nga: Baton Zeqiri\ 27 Qer 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Gjilan, perballe Spitalit
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet perballe spitalit, ka 100m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim