Lokale me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 14 Gush 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali përdhes me qera me 80m².
Posedon dy tualete me infrastrukturë të plot.
Gjendet afër Universitetit të qytetit.
Çmimi i qeras është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim