LOKALI IPET ME QERA RR.QARKORE GJILAN

Jepet me qera nga: DANI 10 Gush 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera rruga qarkore perball fushes sportit Sansiro hapsira e lokalit eshte 1O*5m gjithesej 50m me mundesi te qasjes ne podrum i cili ka hapsir 25x10m =250m+50te tjera podrumi i pershtatshum per veprimtari prodhuese per informata ma te hollsish thir ne numer 044125-588 ose vajb +383 44 125 588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim