Lokali ipet me qera

Jepet me qera nga: Nexhmedin 19 Gush 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dardania 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera, i pershtatshem per veprimtari te ndryshme. Posedon klime, nxemje qendrore, parking te mjaftueshem, ndriqim shume te mire dhe gjith infrastrukturen e nevojshme. Lokali ndodhet ne rrugen kryesore 300 metra nga furra Aroma te shtepia e modes Menakon.
Te interesuarit mund te paraqiten ne kete numer te telefonit: +383 44 163 112 dhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim