LOKALI ME QERA 121M2 049 553554

Jepet me qera nga: SHEMI 19 Gush 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet ne Qender te Gjilanit.

Parking te Mjaftushem per klient.


Mobil:,Viber,Whats app +383 49553554TE rrethi ne kamnik Afer ETC,VIVES,ETJ

Lokale ne Plisi Group.

Nga data 01.06.2019 lirohet per qera lokali te Plisi


•Lokali 4:=121,94m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim