Lokali me qera m & s constructions

Jepet me qera nga: Sabit Sot 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
M & S Construction ipet lokali me qira te pershtatshme per salle fitnesi , markete, banka etj .
Lokali eshte 750 m2 .
Zgjidh më të mirën për të ardhmen tuaj ! Invest: Restaurant Egnatia & Miloti Shpk.

LOKACIONI: Rruga e Bujanocit , përballë fabrikës së baterive. GJILAN
Sabit: +38344805907

Viber: 37744805907

Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Dërgoni e-mail

Ruaj shpalljen

Rekomandoni te ndonjë mik

Raportoni abuzim


Shkyçuni
© MerrJep.com
Vendi më i madh për tregti në Kosovë!
Shfaqni MerrJep si: Mobil | Desktop

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim