Lokali me Qera

Jepet me qera nga: Esat 10 Qer 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
⭕️⭕️⭕️LOKALI IPET ME QIRA ⭕️⭕️⭕️
Ipet lokali me qira , né Varosh Gjilan ( Rr.Prishtinés - 200m mbi Viva Fresh store - afér MOB IN ) .
Lokali éshté me hapsiné 330 Metra katror ( 1 podrum , dhe 2 Kate ) , çdo katé posedon 2 WC . Eshte i preferueshem per MOBILERI , SANITARI , QERAMIKA ( por nuk eshte kusht ).
Lejohen punime sipas nevojes se klientit pér rregullim ( perveq theyrjeve te mureve ).
Lokali nuk ka né mes hapsinés Shtylla , i dizajnuar nga arkitekti-ingjinieri ne kèté formé.
➡️ Ndermjetsuesi i cili mer iniciativ per gjetjen e klientit pér kété Lokal do té shperblehet .
Per kontakt dhe info ma te hollésishme tel: 📞044293101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim