Ofrojmë lokal me qëra në Gjilan, Dardania I

Jepet me qera nga: Halit 24 Korr 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / muaj

Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrojmë lokalin për dhënje me qëra. Lokali ka ~ 900 m2. Kati përdhesë dhe bodrum. Mund të jepet edhe ndaras, vetëm kati përdhesë.
Objekti gjëndet në qendër të lagjes Dardania I, në Gjilan.
Cmimi, si tërësi: 1,20 €/m2.
Për më shumë informata: +383 44 132 879 viber +383 49 132 879 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim