Ipet objekti afarist me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECO STANDARD 22 Gush 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr.Sadullah Brestovci
Sipërfaqe: 320 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Ipet Objekti afarist me qera

Objekti eshte i ndare ne 3 lokale afariste.
Podrumi ka 120m2, ndersa kati I dhe II 100m2.
Lokalet jane te ndara, mund te shfrytezohen secila ne vete.
Objekti gjendet ne rr.Sadullah Brestovci, Gjilan.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per infomata shtese:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim