Leshohet Lokali me Qera

Jepet me qera nga: Bardh 01 Korr 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Idriz Seferi
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
—- RISI Leshohet Me Qera Lokali Ne Qender Te Gjilanit —-

- Lokacioni; Qender ( Perball Zyres se Kryetarit Dhe Kuvendit Komunal ),
- Siperfaqja; Rreth 400m2,
- Lokali Gjendet ne piken strategike te qytetit. I pershtatshem per qfardo lloj veprimtarie apo biznesi,
- ❗️Deri ne muajin Nentore ( 30.11.2019 ), lokali eshte ne shfrytzim nga KFC, Nga muaji Dhjetor-2019 Mund te merret ne shfrytzim nga Qiramarresi i Ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim