Lokal afarist me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECO STANDARD 22 Gush 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Perball Gjykates Themelore
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Jepet me qera Lokali afarist.
I pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Lokali posedon 90m2, dhe elementet percjellese.

Lokali gjendet perball Gjykates Themelore - Gjilan.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese :
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim