Objekti me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 14 Gush 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 360 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Ipet me qera objekti tre kate me dy hyrje të veqanta.
Objekti posedon këtë renditje:
Kati përdhes: Lokal me sipërfaqe prej 120m² të shfrytëzueshme me një depo dhe një tualet.
Kati i parë: Lokal me sipërfaqe prej 120m² me ndriqim të plot në dy anët e lokalit dhe një tualet.
Kati i dytë: Lokal me sipërfaqe prej 120m² me super ndriqim dhe një tualet.
Dyshemeja e tëra pllaka të kualitetit të lartë.
Posedon infrastrukturë të plotë dhe vendparking të mjatueshëm.
Të gatëshëm dhe të përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Objekti gjendet afër Satcionit të autobusave
Qeraja mujore është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim