Objekti me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 13 Gush 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Ipet objekti me qera me sipërfaqe 500 m².
Objekti gjendet në një hapsirë me kushte shumë të përshtatshme për veprimtari biznesi, ka vend të mjaftueshëm për parking dhe ka një pamje me gjelbrim.
Gjendet në një zonë me zhvillim afarist me qasje direkte në rrugën kryesore për Ferizaj.
Qeraja mujore sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim