Ipet me qera

Jepet me qera nga: Veton 16 Korr 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Ipet me qera
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qera ne lagjen Dardania I (Gavran) rruga 3/33
Me saktesisht ne mes te rruges se kafiterive “Hani i Mbreterve” dhe “ Republic” . Lokali ka 70m2 + magacina ndaras 7m2 . I pershatshem per afarizem ( zyre , ordinanc , kurse , i pershtatshem edhe per ndeja private familjare .
+38349209582 viber/whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim