Lokalet me qera afer qendres tregtare Agmia

Jepet me qera nga: berat 11 Korr 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Lokali me qera
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Lokalet me qera afer qendres tregtare Agmia kati pare. 56 m2 me pamje nga rruge dhe FSK ndersa lokali tjeter 24m2 ka pamje nga rruga poashtu.
Adresa: Pallati i pare pas FSK-se.
Qmimet Lokali 1-56m2 qmimi 130 euro Me pamje nga Ushtria dhe nga rruga kryesore- (Qendra tregtare Agmia)
Lokali 2- 24.5 m2 qmimi 100 euro
Lokalet gjenden ne Rrugen Marie Shllaku, afer Gjykates Themelore te Gjilanit.
Numri kontaktues: 049774444
apo viber-whats app : +38344615987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim