Lokal me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 11 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera në katin e dytë me siperfaqe 3x5. 3x5m², me rreth 12.25m² të shfrytëzuara.
Lokali gjendet në një hapsirë shumë të përshtatshme në qendër të qytetit, është i përshtatur për veprimtari të ndryshme afarizmi, me hapsirë të mirë reklamuese me ekspozim të plot të ndriqmit natyralë.
Lokali posedon gjithashtu tualetin dhe një shpajz për shfrytëzim të ndryshëm.
Qeraja mujore sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim