Lokali me Qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Lokali Dje 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Gjilan
Ipet Lokali me Qira perball Gjykates , rruges kryesore per Kamenic (Maria Shllaku)
Lokal shume i pershtatshem per cdo lloj biznesi si dhe ka hapsir parkimi dhe gjendet ne lokacion shume perspektiv.
Lokali ka siperfaqe prej 60m2 dhe ka Toaletin (WC)
Qmimi sipas marreveshjes.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 044 295 105 si dhe ne viber +37744295105

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim