Tenda ME Qira 044 213 036

Jepet me qera nga: xhabir Dje 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Kastriot
Japim tenda tavolina karrika me qira per dasma syneti muzik koncerte party kanagjeqe panaire si dhe qdo aheng tjeter familjar Tendat ( shatora) jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosis 4x6 4x8 5x8 5x10 6x12 etj Tenda (shatorra)jane origjinale gjermane te cilesise se larte te qendrushme nga dielli dhe shiu
Per Info dhe rezervime kontakto
Xhabir Jashari
Tel.044 213 036
Viber +383 49 213 036
Ne Facbuck TENDA ME QIRA
Ju mirepresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim