Toke me Qera

Jepet me qera nga: NAIM Dje 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Toke me Qera
Sipërfaqe: 17100 m2
Për vendbanimin: Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Kastriot
jap token me qera ne siperfaqe prej ni hektar e shtadhhet e ni ari 17100 m2 toka gjendet pran rruges kastriot millosheve shume afer fabrijes se ujit ka rryme uji kanalizim si dhe hidrant per ujitje vend ideal per shume lloje biznesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim