Leshohet objekti me qera

Jepet me qera nga: Arber 24 Gush 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Depo
Leshohet objekti dhe depo me qera shum i pershtatshem per prodhim , ndermarrje biznesi hapsir shum e madhe parking.

DEpoja gjindet ne hyrje te lipjanit perball stacionit te autobusave autostrad eshte 2 km larg afer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim