Leshojm Lokale dhe Banesa me Qera

Jepet me qera nga: Keni 14 Gush 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Lipjan
Leshojmi Lokale dhe banesa me qera lokalet kan hapsir parkingu kurse Banesat jam te pershtashtme per banin kan dy dhoma gjumi sallon me kuzhina te kryera koridori terasa banjo te rehatshme per banim vrejte banesat jan pa mobilje info Shtes Vaiber +41763340183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim