Jepet Lokali me qira në qender të Pejes

Jepet me qera nga: Vesel Krasniqi 16 Gush 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Adresa: Haxhi Zeka Pejë
Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Te nderuar:

Ju njoftojë se lëshoj me qera objektin tre katësh në Qendër të qytetit të Pejës, përballë permendores së Adrian Krasniqit, pikërisht në rrugën "Tony Bler" nr. 31, lokal I cili eshte ne mes te Shtepise se mallrave dhe Hotel Dukagjinit , ne nje rruge shume te frekuentueshme, rruge e cila eshte me e frekuentueshmja ne qytetin e Pejes.

Objekti ka 220 metra katror ne tri etazha kate.

Objekti eshte shume i përshtatshëm për lloje të ndryshme të afarizmit, si Bankë, ,agjensione turistike, zyre të ndryshme si dhe po ashtu ky objekt ëshë i përshtatshëm edhe për veprimtari të shumta biznesi.

Përparësia e këtij objekti është se ndodhet në Qendër të qytetit dhe parking të mjaftueshem dhe kjo e bënë këtë vend si vendin më të frekuentuar në qytetin e Pejës.

Objektet kryesore si: Komuna, Barnatorja kryesore, Hotel Dukagjini, Posta, Sheshi qendror (korza), Shtepija e mallerave jane ne nje largesi maksimale prej 10 metra deri ne 50-70 metra largesi.

Eshte objekti i vetem qe ne kete rruge ka nje hapesire kaq te madhe dhe ne nje siparfaqe prej trekatshe,Per sefa dhe Arkiv ne Podrum vend shum i mir.

Se bashku me kete leter po jua dergojme edhe disa foto si dhe pamje te projektit si do te duket lokali.

Për momentin eshte e dhen me qira si Bastore.

Mundesija per ta marr ju me qera eshtë sipas marrveshjes.

Nëse ju duhen më shum hapsira për Zyre kam edhe 100 metra banes për mbi Lokal.

Çmimi eshte shume i volitshem duke e marre parasysh poziten ne te cilin gjendet lokali.

Me nderime dhe respekt , Vesel Krasniqi

Tel Viber/ .whatsapp +41 76 538 12 72

Email. edoni56@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim