Jepet me qera hoteli I pa renovuar per 10vite

Jepet me qera nga: Meti 01 Sht 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Pejë
Jepet me qera shtepia me 12dhoma te gjumit e 6 sallona te mdhej e pershtatshme per restorant plus hotel ka siperfaqe prej 13ari komplet,ka parking per para dhe mrapa Shtepis.
Jepet me qera per 10 vite.
GJINDET PERBALL POMPES SE BENXINIT AL-PETROLIT NE PEJË RRUGA KONFERENCA E BUJANIT
kontakt viber + 38345569599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim