Villa me Qera --- Qmimi 15 € Nata------

Jepet me qera nga: lulaj 25 Gush 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

20 EUR / ditë

Adresa: RUGOV
Komuna: Pejë
Villat gjinden ne fsh. Stankaj perball fsh. Dreshaj.
700m larg prej qendres se Skijimit ne Boge.
Vend natyral,ajri njiqind per qind i paster
Ka vend dhe hapsir te mjaftueshme per sheti dhe rekreacion neper Pisha dhe breja nayrale.

Nese qendroni prej 10 deri 14 dit ne ket pjes te Rugoves vrehet menjiher ndryshimi ne Organizmin tuaj.
Lartesia mbidetare mbi 1550 m.

DONI NATYR DHE AJR QIND PER QIND TE PASTERT ATEHER URDHERONI.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim