Lokal 70m2 me qira në Ulpianë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Ulpianë afër shkollës fillore Hasan Prishtina.
Lokali ndodhet në katin perdhesë dhe ka gjithsej 2 hapsira pune (njëra me kuzhinë) dhe 3 WC. Lokali posedon ngrohje qëndrore me termokos, kondicioner, uje 24h (me pompë personale) dhe gjenerator.
Lokali ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar, me pamje nga rruga dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Zyre, Barnatore, Ordinancë, Market, Kafeteri etj.

ID e shpalljes: 40114

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim