Depo 1000m2 me qira në Veternik.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Depoja gjendet në Veternik afër Grand Stores. Depoja ka gjithsej 1000m2 dhe ndahet në dy nivele: bodrum edhe perdhesë ku secila posedon nga 500m2. Depoja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi. Depoja poashtu posedon edhe parking per vetura.

ID e shpalljes: 50049

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim