Depo 2200m2 me qira ne Qagllavice!DELTA

Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qagllavice
Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Eshte objekt i ri i posa ndertuar me madhesi prej 2200m2 me dy nivele,posedon 2 ashensor per barjten e mallit dhe te personave,parking para objektit
Cmimi sipas marreveshjes
Kontakti 044 556 777 049 445 711 049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim