Hapsirë Afariste - Depo 550m2 me qira te Mati 1.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Adresa: Mati 1 - Rruga C
Sipërfaqe: 550 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Depoja ndodhet në Rrugën C, është në katin përdhesë-bodrum dhe ka qasje nga dy anë, nga rruga kryesore dhe mbrapa. Depoja ka 1 hapsirë të madhe me mundësi ndryshimi sipas kërkesës, 1 zyre dhe 1 WC. Gjithashtu depoja ka qasje me veturë edhe brenda saj.

ID e shpalljes: 50035

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim