Ofrohet me qira objekti afarist ne "Fushe-Kosove"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 700 EUR / muaj

Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Ofrohet me qira objekti afarist ne "Fushe-Kosove".
Objekti ne fjale disponon 500m² depo dhe 400m² hapesire per veprimtari administrative(zyra)te ndara ne 8 njesi pune,3 wc,6 parkingje per vetura,3 ballkona.
Çmimi:2700€
Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim