Leshohet lokali me qira ne Qender !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohet lokali me siperfaqe 80m2 me qira ne qender te Prishtines

Lokali aktualisht eshte i destinuar per frizer, si dhe per cfardo lloj veprimtarie tjeter si: Ordinance, Fizioterapi etj.
Te gjitha pajisjet per te filluar menjehere.
Cmimi me marreveshje.

Kodi: 2943
Per me shume na kontaktoni ne: 049 445 711, 049 157 113. 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim