Lokal 120m2 me qira në Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Aktash afër “ICK-ës”. Lokali ka një hapsirë mjaftë të mirë për shfrytëzim dhe ndodhet në rrugë kryesore. Lokali poashtu ka mundësi rritje sipas kërkesës dhe mundësi ndryshimi në në varësi të mundësive.

ID e shpalljes: 40148

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim