Lokal 190m2 me qira në Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 190 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Aktash afër ICK-së dje restaurant NOBLE.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithsej 2 hapsira pune, 1 depo dhe 1 wc.
Lokali gjithashtu mund të lëshohet edhe ndaras ga 95m2 me hyrje të veqantë.

ID e shpalljes: 40143

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim