Lokal 84m2 me qira në Dragodan - Arbëri.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: Dragodan - Arberi
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Dragodan afër Hotel Adira në rrugën Ahmet Krasniqi.
Lokali ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar, ka pamje nga rruga kryesore dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Zyre programimi, avokaturë, auditim etj.

ID e shpalljes: 40129

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim