Lokal me qira ne Rr Muhrem Fejza

Jepet me qera nga: Agjensioni Demiri Sot 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Rr Muharem Fejza
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qira lokali ne Rrugen Muharem Fejza

►Kodi:M29

►Lokali posedon 53m

►Çmimi:350 euro + depoziti

Kontakt

049 117 118 viber & WhatsApp
044 117 118 viber
www.agjensionidemiri.com
agjensionidemiri@gmail.com
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim