LOKAL ME QIRA NE TOPHANE

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni STAR Dje 17:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me qira ne Tophane te Lesna i pershtatshem per shume veprimtari

Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim