Objekt afarist 1600m2 ne Veternik!DELTA

Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qagllavic
Sipërfaqe: 1600 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohiet objekti afarist me qira ne Qagllavice me madhesi prej 1600m2,eshte 4 katesh me ngrohje qendrore,me parking para objektit!
Cmimi 4000 euro
Kontakti:044 556 777 049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim