Objekt me qira 6000m2 ne Qagllavice!DELTA

Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qagllavice
Sipërfaqe: 6000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Eshte 5-katesh,ne gjendje te gatshme per fillimin e biznesit afarist,me ngrohje qendrore dhe parking te mjaftueshem per vetura.Cmimi me marreveshje
Ndodhet buze rruges me pozite ekspozuese
Kontakti 044 556 777--049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim