Ofrohet lokali me qera ne Aktash !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohet #Lokali me siperfaqe 140m² me qira ne Lagjen Aktash

Lokali gjindet ne perdhes, posedon hapsire te nevojshme per çfarëdo lloje afarizmi, ka 2 nyje sanitare, nxemje qendrore me kallda (rryme), nje mini kuzhine. Eshte shume i pershtatshem per Call Center, Programmer, IT etj. Ndarjet mund te behen sipas kerkeses. Çmimi 500 € + depoziti i obliguar.

Kodi: 2998
Per me shume info: 049 445:711, 049 157 113, 044 556 777 📞

#deltagencyPrishtine #realEstate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim