Restaurant 180m2 me qira tek nenkalimi!DELTA

Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohet me qira lokali i cili ndodhet tek nenkalimi,posedon madhesi prej 180m2.Ndodhet ne nje zone te frekuentuar dendur me pamje mjaft atraktive.Çmimi sipas marrveshjes,
informata 049 157 113 049 445 711 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim