Objekt 1300m2 me qira.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 1300 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Objekt 1300m2 me qira.
Objekti gjindet ne Bregun e Diellit rruges kryesore per Matiqan.
Objekti ka gjithsej 4 kate ne shfrytezim gjithashtu bodrumin.
Ku kati I pare ka nje hapsire ne teresi dhe 3 katet tjera jane te ndara ne hapsira te ndryshme.
Objekti ka gjithsej 10 ari truall ne shfrytezim per hapsire gjelberimi, parking per veturë.

ID e shpalljes: 50017

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim