Leshohet objekt afarist me qira te Qafa

Jepet me qera nga: Faton Sot 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet objekt afarist me qira te Qafa,
Kati 1: 600 €
Kati 2: 400 €
Kati 3: 400 €
Objekti mund te perdoret gjithashtu edhe per banim, dhe ekziston mundesia qe te leshohet i ter objekti komplet me qira, nje kat ka siperfaqe prej, 75m2.

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim