Objekt Afarist 1000m2 me qira ne Pejton

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Sot 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 500 EUR / muaj

Adresa: Qender, saktesisht ne Pejton
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Objekt Afarist 1000m2 me qira ne Pejton ne pjesen Qender te qytetit saktesisht afer Ipkose prane Hotel Royal
Objekti eshte 4-katesh ndersa posedon 15 njesi pune, 5 banjo, ngrohje qendrore, klimatizim, gjenerator, parking ne garazhde per te pakten 3 vetura si dhe pjesen prane objektit
Objekti dedikohet per zhvillim te afarizmit, si zyre konsulence, zyre projektuese, sherbime te ndryshme
Eshte objekt ideal qe ofron prespektiv te mire zhvillimi duke llogaritur hapsiren dhe pjesen ku lokalizohet
R154
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim