|PEMA|-Ofrohet per QIRA lokal 400 m2, Arberi

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pema Patundshmëri Dje 23:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Pema Patundshmëri ofron për #QIRA hapësirë komerciale, 400 m², magjistralja Prishtinë-Mitrovicë.

__
Hapësira komerciale prej 400 m² ndodhet në Arbëri, në kilometrin e 1 (parë), magjistralja Prishtinë-Mitrovicë.

Hapësira komerciale ofron gjithcka qe duhet për biznese të ndryshme si: ordinancë, call center, për showroom, restaurant, depo.

Hapësira komerciale posedon dritare të mëdha, ku ka ndriçim të shkëlqyer natyror. Terracë të madhe, 2 (dy) wc, gjenerator, 30 (tridhjetë) parking rrugorë, si dhe e rrethuar me pemë dhe pisha të lartë.

Gjithashtu është mundësia e shtimit të hapësirës plus 50 m², në varësi të kërkesës.

__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

__
Pema Patundshmëri

Per me shume, kliko ketu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim