Banesa jipet me qira per zyre dhe lokal

Jepet me qera nga: Artan Morina Dje 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr. Bajram Kelmendi te xhamia e 4-llullave
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Banesa jipet me qira per zyre dhe lokal, banesa ka lokacion te pershtatshem per zyre dhe lokal, per me shume info kontaktoni ne nr. 045 252 754.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim