Banesë - Zyre 40m2 me qira në Shesh Zahir Pajaziti

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Qender Sheshi Zahir Pajaziti
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Qendër në sheshin Zahir Pajaziti afër Matisse.
Zyrja ndodhet në katin e 2-të të banimit, përmbi lokale.
Zyrja ka gjithsej 2 Hapsira Pune (njwra me Kuzhinw), 1 Banjo dhe 1 Ballkon me pamje kah Sheshi.

ID e shpalljes: 20137

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim